BORD, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

161547. BORD, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

Diameter 67, höjd 50 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 67, höjd 50 cm.

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 435