YTTERFODER, 2 st, keramik, bla Evald Dahlskog, 1900-tal.

161513. YTTERFODER, 2 st, keramik, bla Evald Dahlskog, 1900-tal.

Thomas Drejare resp "Tellus", Evald Dahlskog, Bo fajans. Höjd 11,5 resp 19,5 cm.

Slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickor.

Antal besök: 1 653