KLOCKA, Damur, Facit, 18 k.

KLOCKA, Damur, Facit, 18 k.
161507. KLOCKA, Damur, Facit, 18 k.

Stämplad 18 k. Diam. 20 mm.
Armband ej guld.

Åldersslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 18 k. Diam. 20 mm.
Armband ej guld.

Antal besök: 8 340