LEILA BOURELIUS. Trädgårdsmotiv, olja på duk, signerad, 1900-tal.

16147. LEILA BOURELIUS. Trädgårdsmotiv, olja på duk, signerad, 1900-tal.

65 x 87 cm.

Färgbortfall vid signatur.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 87 cm.

Färgbortfall vid signatur.

Antal besök: 3 087