JUSSI MÄNTYNEN. Skulptur, gips, signerad, daterad 1945.

16142. JUSSI MÄNTYNEN. Skulptur, gips, signerad, daterad 1945.

Lodjur.
Höjd ca 21 cm.

Svans med lagning. Ett öra troligen av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lodjur.
Höjd ca 21 cm.

Antal besök: 3 061