SKÅL, stengods, Isaac Grünewald, Rörstrand.

161376. SKÅL, stengods, Isaac Grünewald, Rörstrand.

Dekor av blommor, signerad Grünewald 43, höjd 5,5 cm, 23 x 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 825