JOHAN ERICSON. Olja på duk. Signerad och daterad 03.

161375. JOHAN ERICSON. Olja på duk. Signerad och daterad 03.

Månskensvy vid Marstrand. 65 x 98 cm.

Smärre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre krackeleringar.

Antal besök: 5 368