FÄLLSTOLAR 1 par samt FÄLLBORD, 19000/2000-tal.

161343. FÄLLSTOLAR 1 par samt FÄLLBORD, 19000/2000-tal.

Bord längd 50 bredd 49 höjd 50 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 088