INDUSTRILAMPA golv, bygge lampa, norrsken metall AB Skellefteå 60-tal.

161318. INDUSTRILAMPA golv, bygge lampa, norrsken metall AB Skellefteå 60-tal.

höjd 126 cm diameter fot 48 cm
lampa diameter 29 cm.

funktionstestad
bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

lampa diameter 29 cm.

funktionstestad
bruksslitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 5 094