ARMBANDSUR, stål, Angelus.

ARMBANDSUR, stål, Angelus.
1613186. ARMBANDSUR, stål, Angelus.

Manuell. Ljus urtavla med sifferindex. Diameter ca 30 mm.

Slitage. Repor och märken. Glas med repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 451