FÅTÖLJ med fotpall, skinn, 1900/2000-tal.

161301. FÅTÖLJ med fotpall, skinn, 1900/2000-tal.

Snurrbar. Brunt skinn.

Slitage, fläckar, enstaka mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snurrbar. Brunt skinn.

Antal besök: 513