KAFFESERVIS, 3 delar, silver, Michelsen, Assay Simon Groth, Danmark, 1890-91. Tot vikt 596 gram.

16129. KAFFESERVIS, 3 delar, silver, Michelsen, Assay Simon Groth, Danmark, 1890-91. Tot vikt 596 gram.

Stmpl Michelsen, Assay Simon Groth, Danmark.
Kaffekanna 1891, gräddkanna och sockerskål 1890.
Höjd 7 -15 cm.

Repor, bruksslitage.
Kaffekanna med något löst handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 -15 cm.

Repor, bruksslitage.

Antal besök: 1 317