CYKEL, 26", UMF Hardy 3.

CYKEL, 26", UMF Hardy 3.
1612617. CYKEL, 26", UMF Hardy 3.

Skivbroms fram och bak.

Bruksslitage. Repor och märken. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skivbroms fram och bak.

Antal besök: 3 595