SIGURD RESSELL. "The Falcon Chair", 1960-70-tal.

161234. SIGURD RESSELL. "The Falcon Chair", 1960-70-tal.

Bredd 77, djup 75, höjd 81 cm. Klädd i brunt skinn.

Bruksslitage, enstaka fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 418