SIDEBOARD, Chippendale-stil.

SIDEBOARD, Chippendale-stil.
161219. SIDEBOARD, Chippendale-stil.

Längd 111 cm, bredd 49 cm, höjd 84 cm.

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 733