Auktionshuset Kolonn
Leksaker
MODELLBILAR CORGI, WIKING, LEGO, JMK med flera. Cirka 14 stycken.
161147. MODELLBILAR CORGI, WIKING, LEGO, JMK med flera. Cirka 14 stycken.
Mest skala 1:43.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mest skala 1:43.
Slitage och skador.
Auktionshuset Kolonn
537