MODELLBILAR CORGI, WIKING, LEGO, JMK med flera. Cirka 14 stycken.

161147. MODELLBILAR CORGI, WIKING, LEGO, JMK med flera. Cirka 14 stycken.

Mest skala 1:43.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mest skala 1:43.

Slitage och skador.

Antal besök: 679