PARTI SILVER, bl.a. bestick och skrin, mestadels Norge 1900-tal.

161133. PARTI SILVER, bl.a. bestick och skrin, mestadels Norge 1900-tal.

Bestående av mestadels Norge, skrin stämplad troligen Thorvald Marthinsen Norge. Skrin längd ca 11,5 cm.
Vikt exkl skrin ca 292 gram.

Slitage, bucklor, gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt exkl skrin ca 292 gram.

Slitage, bucklor, gravyrer.

Antal besök: 841