LENNART ROHDE. Abstrakt komposition, färglitografi, signerad, numrerad 110/220 samt daterad 1980.

161123. LENNART ROHDE. Abstrakt komposition, färglitografi, signerad, numrerad 110/220 samt daterad 1980.

Bladmått 78 x 56 cm.

Ej inramad. Fläck, vikta hörn samt liten papperskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 78 x 56 cm.

Antal besök: 850