MATSERVIS, ca 90 delar, mestadels Rosenthal, 1900-tal.

16111. MATSERVIS, ca 90 delar, mestadels Rosenthal, 1900-tal.

Bestående av 47 flata tallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 mindre assietter (Bavaria), 12 större assietter, 2+1 ovala fat, terrin, 2 runda fat, skålfat, såsskål.

Sliatge samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sliatge samt nagg.

Antal besök: 860