SILVERSKEDAR, 4 st. Mellan åren 1764- 1822.

161056. SILVERSKEDAR, 4 st. Mellan åren 1764- 1822.

1 st sked. Sven Wibling. Jönköping 1764. Längd 20-22,5 cm. Vikt 232 gram.

Åldersslitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage och bucklor.

Antal besök: 729