FRIMÄRKEN, Schaubek Album, Europa, tidigt 1900-tal. + Postens kilovara och buntar med mera.

16102. FRIMÄRKEN, Schaubek Album, Europa, tidigt 1900-tal. + Postens kilovara och buntar med mera.

Mestadels stämplat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels stämplat.

Antal besök: 2 314