HÖRNVITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

16099. HÖRNVITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

Nyckel finns, längd 65, djup 41, höjd 182 cm.

Slitage, skador, märken efter tejp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 614