Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
JAKTTROFÉ, rådjurshuvud, uppstoppad, monterad på träplatta, 1900-tal.
160922. JAKTTROFÉ, rådjurshuvud, uppstoppad, monterad på träplatta, 1900-tal.
Längd ut från vägg ca 35 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ut från vägg ca 35 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
907