Göteborgs Auktionsverk
Konst
Skulptur
AUGUST MOREAU. Efter. Vattenbärande pojke. Skulptur, bronserad zink, sign.
160918. AUGUST MOREAU. Efter. Vattenbärande pojke. Skulptur, bronserad zink, sign.
Höjd ca 30 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 30 cm.
Mindre slitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 453