ROSA EKELUND. Olja på duk, "Tulpan transport", signerad, 1993.

160914. ROSA EKELUND. Olja på duk, "Tulpan transport", signerad, 1993.

Storlek 79 x 49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 79 x 49 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 479