HYLLSYSTEM, "Prydno", 1950-tal.

16091. HYLLSYSTEM, "Prydno", 1950-tal.

Teak. bestående av 5 st konsoller och 16 hyllplan.

Sliatge samt enstaka smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 897