BERTIL ALMLÖF. "Segel på sjön". Färgträsnitt. Signerad och numrerad 40/50.

160896. BERTIL ALMLÖF. "Segel på sjön". Färgträsnitt. Signerad och numrerad 40/50.

Bildyta 23 x 30 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 23 x 30 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 976