SOFFBORD, med skiva i björkrotsfaner, 1900-tal.

16088. SOFFBORD, med skiva i björkrotsfaner, 1900-tal.

Diameter 90, höjd 56 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 90, höjd 56 cm.

Slitage.

Antal besök: 791