Matgrupp Chippendalestil, 6 delar 1930-40-tal.

160872. Matgrupp Chippendalestil, 6 delar 1930-40-tal.

Bonad björk. Bord:Längd 140+48,bredd 80 cm,höjd 75 cm. 4 stolar samt skåp: Längd 160, bredd 47, höjd 116 cm.

Gott bruksskick,några smådefekter i bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 218