Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
STOLAR 2 st Gärsnäs och 2 st Nesto-modell, RÖKBORD 1930-tal.
160866. STOLAR 2 st Gärsnäs och 2 st Nesto-modell, RÖKBORD 1930-tal.
Rökbord höjd 56 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rökbord höjd 56 cm.
Bruksslitage.
Garpenhus Hässleholm
1 311