KARMSTOLAR, 3 st, "Windsor modell".

160861. KARMSTOLAR, 3 st, "Windsor modell".

Nesto A10, Nässjö Stolfabrik.

bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nesto A10, Nässjö Stolfabrik.

bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 7 868