BOKHYLLOR, 2 st , Teak, 1900-talets mitt.

160846. BOKHYLLOR, 2 st , Teak, 1900-talets mitt.

2 st Bokhyllor med sammanlagd längd på 180 cm, höjd 172 cm
Ena med belysning och spegel
De övre hyllorna är avtagbara.

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ena med belysning och spegel

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 733