STOL, "Mademoiselle" Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken, 1959.

160807. STOL, "Mademoiselle" Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken, 1959.

Brännmärkt
Ryggstödets höjd 90 cm.

Bruksslitage, lite färgbortfall och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännmärkt
Ryggstödets höjd 90 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 877