SOFFA, Hans J Wegner, Getama Gedsted, Danmark, Omkring 1900-talets mitt.

160752. SOFFA, Hans J Wegner, Getama Gedsted, Danmark, Omkring 1900-talets mitt.

Stomme i ek med klädda och stoppade gavlar. Lösa sitt- och ryggdynor med avtagbar klädsel. Brännmärkt.
Längd 210 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 210 cm.

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 1 574