KAMERA, Agfa Ambi Silette, 1950-tal.

16072. KAMERA, Agfa Ambi Silette, 1950-tal.

Med Agfa Color Solinar 2,8/50 mm. Zeiss Ikophot ljusmätare medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 361