SIDOBOARD/SKÄNK, bonad björk, 1900-tal.

16067. SIDOBOARD/SKÄNK, bonad björk, 1900-tal.

Lådor och skåp. Nyckel finns.
Längd 129, bredd 49, höjd 85,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lådor och skåp. Nyckel finns.

Slitage.

Antal besök: 912