Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
KAMIN, gjutjärn, Nr 3, okänd tillverkare samt ASKHINK, plåt. 1900-tal.
16066. KAMIN, gjutjärn, Nr 3, okänd tillverkare samt ASKHINK, plåt. 1900-tal.
Högsta höjd ca 60 cm.
Rost. Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Högsta höjd ca 60 cm.
Rost. Slitage.
Auktionshuset Kolonn
2 843