MATTA, rya, Sverige, 1950/60-tal. Diameter 186 cm.

160652. MATTA, rya, Sverige, 1950/60-tal. Diameter 186 cm.

Grön.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön.

Bruksslitage.

Antal besök: 697