GOLVLAMPA, Konsthantverk AB Tyringe, 1900-talets fjärde kvartal.

160619. GOLVLAMPA, Konsthantverk AB Tyringe, 1900-talets fjärde kvartal.

Stomme av mässing. Vit glasskärm, ljuspunkt ställbar i höjd och vinklingsbar. Höjd 148 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 592