FÅTÖLJ, Ib Kofod Larsen, OPE, Jönköping. 1900-tal.

16059. FÅTÖLJ, Ib Kofod Larsen, OPE, Jönköping. 1900-tal.

Teak, svart klädsel i skinn och skinnimitation.

Smärre slitage, repor. Band saknas i sits. Sittdyna i skinnimitation ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 10 767