OLLE OLSSON HAGALUND. Flicka med fåglar, färglitografi, signerad samt numrerad 303/360.

16054. OLLE OLSSON HAGALUND. Flicka med fåglar, färglitografi, signerad samt numrerad 303/360.

Mått innanför passepartout ca 66 x 49 cm.

Delvis gulnad. Veck. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 130