LJUSLAMPETT, med prismor, Oscariansk, 1800-tal.

160482. LJUSLAMPETT, med prismor, Oscariansk, 1800-tal.

Ljuslampett, med prismor, gjutjärn, Höjd 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 023