SKRIVSCHATULL, silver, Carl August Björklund, Stockholm 1912, ca 2350 gram brutto.

160442. SKRIVSCHATULL, silver, Carl August Björklund, Stockholm 1912, ca 2350 gram brutto.

Invändigt förgylld samt tyg., emaljbild samt gratulationstext, 28,5 x 22,5 cm. höjd 4 - 7,5 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 195