EMMAFÅTÖLJ och BORD, med glasskiva, 18 &1900-tal.

160417. EMMAFÅTÖLJ och BORD, med glasskiva, 18 &1900-tal.

Bordets mått; längd 76, bredd 74, höjd 49 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 759