LEKSAK, plåt, clown, batteridriven, Cragstan, Alps, Japan, 50-tal.

160343. LEKSAK, plåt, clown, batteridriven, Cragstan, Alps, Japan, 50-tal.

Charlie the drumming clown, Höjd 24 cm.

Trummskinnet är traigt annars i bruksskick, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 663