ARKIVSKÅP, Åtvidabergs Snickerifabrik, 1900-tal.

160322. ARKIVSKÅP, Åtvidabergs Snickerifabrik, 1900-tal.

Längd 48,5 bredd 35,5 höjd 180 cm.

Slitage, stötmärken, repor, fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 943