TRÄDGÅRDSMÖBEL, 7 delar, Grythyttanmodell.

16031. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 7 delar, Grythyttanmodell.

Besteånde av bord samt 6 st stolar. Bordets diameter 98, höjd 63 cm.

Slitage, rost och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 524