BOK, "Regnbågsbarnen", Piet Worm samt Joséphine Baker. Signerad Josephine Baker. 1957.

160171. BOK, "Regnbågsbarnen", Piet Worm samt Joséphine Baker. Signerad Josephine Baker. 1957.

Utgiven 1957. Bonniers.
Signerad på försättsblad, Joséphine Baker.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utgiven 1957. Bonniers.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 5 080