Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Klockor & Ur
Övriga ur
VÄGGUR samt BAROMETER, tidigt 1900-tal.
160140. VÄGGUR samt BAROMETER, tidigt 1900-tal.
Väggur höjd ca 54 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Väggur höjd ca 54 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
459