VÄGGUR samt BAROMETER, tidigt 1900-tal.

160140. VÄGGUR samt BAROMETER, tidigt 1900-tal.

Väggur höjd ca 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väggur höjd ca 54 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 596