KOPPARBALJA på SMIDESSTÄLLNING, 1800/1900-tal.

160126. KOPPARBALJA på SMIDESSTÄLLNING, 1800/1900-tal.

Längd 63, höjd 70 cm med ställning.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 710